TARPININKAVIMAS

Prekių tarpininkavimo paslauga (prekes užsakome mes, jums nereikia niekuo rūpintis).

Klientams siūlome prekių užsakymo – tarpininkavimo paslaugą, kai klientams prekes užsakome ir atvežame mes. Jei jau tiksliai žinote ko norite Jums tereikia užklausos lange suvesti reikiamą informacija apie prekę (elektroninę nuorodą, prekės dydį, kiekį, spalvą, komentarą) ir mes padėsime Jums įsigyti norimą prekę.

Jeigu nuorodos neturite, bet norite įsigyti tam tikrą prekę, pagrindinėse skiltyse ir komentare pateikite detalų norimos prekės aprašymą ir mes Jums pateiksime prekių pasiūlymus iš kurių galėsite išsirinkti tinkamiausią.

Po užklausos išsiuntimo mums, mes su jumis susisieksime per artimiausias kelias valandas ir pateiksime jums suformuotą užsakymo pasiūlymą el. paštu.

Prekės užklausa

INFORMACIJA PREKIŲ PRISTATYMUI

Prekės paieškos/užsakymo tarpininkavimo paslaugos kaina – 5 Eur.
* Išsiųsdami užklausą Jūs automatiškai būsite užregistruoti Zlotas.lt sistemoje.

Tarpininkavimo paslaugos privalumai:

  • Nereikia gaišti laiko norint užsisakyti prekes iš elektroninių parduotuvių. Dažnai Lenkijoje esančių elektroninių svetainių turinys pateiktas Lenkų kalba be vertimo opcijų, kurios apsunkina apsipirkimą. Tai mes padarysime už Jus.
  • Sutaupysite laiko, operatyviai pagal Jūsų pateiktus kriterijus rasime ir pasiūlysime pačias tinkamiausias prekes ir pateiksime Jums prekių pasiūlymą iš kurio išsirinksite geriausią.
  • Galimybė užsakytas prekes atsiimti namuose, prekes pristatys „DPD“ kurjeris.