SIUNTŲ PRISTATYMAS

Prekių pristatymo paslauga (užsisakote patys nurodydami mūsų suteiktą adresą).

Prekių pristatymo procesas susideda iš kelių etapų: išsirinkę norimą prekę internetinėje parduotuvėje arba kitoje fizinio pardavimo vietoje Lenkijoje, turite užsiregistruoti Zlotas.lt puslapyje ir pasitvirtinti tapatybę per elektroninę bankininkystę, tada Jums bus suteiktas adresas Lenkijoje, kurį naudosite užsakydami prekes internetinėse parduotuvėse arba nurodydami rekvizitus pirkdami iš kitų prekybos vietų.

Prekės yra pristatomos centriniame prekių paskirstymo/atsiėmimo punkte, taip pat prekės pagal Jūsų pageidavimą galime pristatyti į Jums patogią vietą pasitelkdami “DPD” kurjerius arba į artimiausius Omnivą “Click & Collect” paštomatus. Prekes pristatysime per 1-3 darbo dienas nuo prekių išvykimo iš Lenkijos sandėlio dienos. Prekių užsakymai vykdomi iš visų Lenkijoje esančių elektroninių parduotuvių.

Puslapyje „PARDUOTUVĖS“ galite rasti mūsų rekomenduojamas elektronines parduotuves išrūšiuotas pagal prekių pobūdį. Naudodamiesi saugia ir paprasta Zlotas.lt siuntų atvežimo ir užsakymo platforma turėsite pranašumą - “Turėsite daugiau už Mažiau”.

Užsakymo kelias

Visi mūsų veiklos procesai optimizuoti taip, kad siuntinių pristatymas vyktų greitai ir sklandžiai.

Registracija ir tapatybės patvirtinimas

Siuntos nukreipimas į Lenkijos sandėlį

Siuntos transportavimas į Lietuvą

Pristatymo būdo pasirinkimas

Siuntos pristatymas Lietuvoje