KODĖL MES?

Zlotas.lt jums siūlo galimybę Turėk daugiau už mažiau! Ką tai reiškia? Naudodamiesi Zlotas.lt paslaugomis, pirkdami prekę Lenkijos internetinėse ir fizinėse parduotuvėse taip pat užsisakydami prieinamiausią rinkoje pristatymo paslaugą - ženkliai sutaupysite!

  • Prekių paieškos paslauga. Jums tereikia išsiųsti mums užklausą su detalia informacija apie ieškomą prekę ir mūsų komanda pateiks jums geriausius pasiūlymus per ateinačias 24 valandas.
  • Pigus pristatymas iš Lenkijos į Lietuvą. Į mūsų sandėlį, esantį Lenkijoje yra pristatomos įvairių gabaritų prekės iš visų internetinių ir fizinių parduotuvių. Užsisakydami siuntos pristatymo paslaugą mūsų platformoje ženkliai sutaupysite, nes mūsų paslaugos yra už priimtiniausią kainą.
  • Maža prekės kaina. Lenkijos rinkoje galite įsigyti prekes už žymiai geresnę rinkos kainą nei Lietuvoje. Mūsų tikslas Jums suteikti galimybę rasti šias prekes ir padėti Jums jas įsigyti. Skirsnyje “Parduotuvės” rasite nurodytus įvairių gamintojų, distributorių tinklapius, kuriuose galėsite įsigyti Jums reikiamas prekes.
  • Greitas pristatymas. Gauti siuntiniai iš internetinių parduotuvių gabenami į Lietuvą kiekvieną savaitę ir pristatomi kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį.
  • Saugu ir paprasta naudotis. Siekdami užtikrinti klientų atsakingą sistemos naudojimą ir siekdami išvengti nelegalių daiktų transportavimo fakto, kiekvienas vartotojas prieš užsisakydamas paslaugas turi patvirtinti tapatybę. Kiekvienas vartotojas turi prisijungimus prie sistemos, kurioje pateikiamas individualus vartotojo numeris (ID), kurį naudoja užsakydami prekes. Jei žmogus nori, kad prekę surastume mes, jam tereikia pateikti prekių paieškos/tarpininkavimo užklausą ir per artimiausias 6 valandas pasiūlymas atkeliaus jam tiesiai į jo asmeninę paskyrą. Prekės kurios keliauja iš sandėlio Lenkijoje į Lietuvą metu yra apdraustos. Visos siuntos yra automatiškai įvedamos į sistemą, o vartotojas paskyroje gali stebėti būsenos pasikeitimus. Apie kiekvieną būsenos pasikeitimą vartotojas yra informuojamas elektroniniu laišku ir asmeninėje kliento paskyroje.
  • Siuntinių apjungimas į vieną. Užsisakykite prekes iš skirtingų internetinių parduotuvių, o mes Jūsų siuntas apjungsime į vieną. Tokiu atveju jūs mokėsite tik už jų bendrą svorį.